Najnowsze wieści o filmie

Najnowsze wieści o filmie

Jakie są plany na kolejną część? Wielbiciele filmów Marvela na pewno nie mogą się doczekać kolejnej części Avengers. Po sukcesie pierwszej części, która zdobyła serca milionów widzów na całym świecie, studio Marvel zapowiedziało kontynuację przygód tych niesamowitych superbohaterów. Co możemy się spodziewać po Avengers Sprawdźmy! Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów kolejnej części jest wprowadzenie nowych postaci.

Wielu fanów spekuluje, że dołączą do drużyny takie postacie jak Spider-Man, Doctor Strange czy Black Panther. To oznacza, że będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze więcej niesamowitych supermocy i epickich walk na ekranie

Co warto wiedzieć?

Nowe zagrożenia dla Avengers Każda część Avengers przynosi ze sobą nowe zagrożenia dla bohaterów. Nie inaczej będzie w przypadku Avengers. Choć nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat fabuły, spekuluje się, że Avengers staną w obliczu potężnego wroga, który będzie próbował zniszczyć świat. Czy nasi ulubieni superbohaterowie będą w stanie powstrzymać to niebezpieczeństwo? Powrót ulubionych postaci – oczywiście, w filmie nie zabraknie również naszych ulubionych postaci z poprzednich części. Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow i Hawkeye na pewno powrócą, gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom. Będziemy mieli okazję zobaczyć jak rozwijają się ich relacje i jak razem walczą o dobro ludzkości.